Idea naszej firmy

Jak szybko znaleźć różne oferty na dobrej jakości materiał opałowy? Wystarczy, że zgromadzimy je w jednym miejscu.?

Postanowiliśmy stworzyć swego rodzaju platformę, która jest ciekawą formą kontaktu pomiędzy sprzedawcami opału a klientami. Komunikacja odbywa się wyłącznie przez internet i telefon, klienci otrzymują zatem kilka ofert od różnych sprzedawców na e-maila lub telefon

Dzięki narzędziu, które stworzyliśmy klient krok po kroku określa swoje wymagania – m.in. rodzaj opału, jego ilość, czy termin zakupu. Tak powstaje szczegółowe zapytanie na dany produkt, na podstawie którego sprzedawcy przygotowują oferty.

Dostarczamy także rzetelną wiedzę na temat różnego rodzaju rozwiązań z zakresu ogrzewania.

Idea naszej firmy
Zaufało nam 1200 osób

Zaufało nam

1200 osób

Przygotowaliśmy ponad 5000 porównań

Przygotowaliśmy ponad

5000 porównań

Tylko sprawdzeni sprzedawcy opału

Tylko sprawdzeni

sprzedawcy opału

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnymi ekspertami. Zawsze działamy z korzyścią dla klientów. To sprawia, że otrzymujesz dokładnie takie oferty, na jakich Ci zależy.

Za darmo

Za darmo

Nic nie płacisz za wysłanie zapytania. Tak samo pakiet wycen jest darmowy. Na żadnym etapie nie żądamy opłat. Zależy nam, aby nasi klienci ponosili jak najniższe koszty.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Kontakt z nami nie zobowiązuje Cię do zakupu. Jeżeli żadna z ofert Ci nie odpowiada, możesz zrezygnować. Wciąż nie będziemy żądać żadnych opłat.

Zero spamu

Zero spamu

Potrzebujemy Twoich danych tylko do kontaktu w sprawie zakupu okien. Nie przekazujemy informacji o Tobie dalej. Nie będziesz otrzymywał reklam czy innych niechcianych treści.